Written by 9:14 am Loty do Kalmar, Loty Sztokholm

Ile trwa lot Sztokholm – Kalmar?

Czas lotu z Sztokholm do Kalmar to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Sztokholm (STO) do Kalmar (KLR) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Sztokholm – Kalmar to:

0h:17m

Najczęściej loty Sztokholm – Kalmar zaczynają się na lotnisku w Sztokholm (STO) a kończą na lotnisku Kalmar (KLR).
Średnia cena za bilety lotnicze  Sztokholm – Kalmar to 628.90 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 450.36 zł.
 Czas lotu z  Sztokholm do Kalmar  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Sztokholm (STO)  do Kalmar (KLR
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 0h:47m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 17 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Sztokholm (STO) a kończy w Kalmar (KLR).

 

(Visited 1 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close