Written by 9:14 am Loty do Oslo (Torp), Loty Stavanger

Ile trwa lot Stavanger – Oslo (Torp)?

Czas lotu z Stavanger do Oslo (Torp) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Stavanger (SVG) do Oslo (Torp) (TRF) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Stavanger – Oslo (Torp) to:

0h:17m

Najczęściej loty Stavanger – Oslo (Torp) zaczynają się na lotnisku w Stavanger (SVG) a kończą na lotnisku Oslo (Torp) (TRF).
Średnia cena za bilety lotnicze  Stavanger – Oslo (Torp) to 771.02 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 723.51 zł.
 Czas lotu z  Stavanger do Oslo (Torp)  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Stavanger (SVG)  do Oslo (Torp) (TRF
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 0h:47m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 17 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Stavanger (SVG) a kończy w Oslo (Torp) (TRF).

 

(Visited 31 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close