Written by 9:11 am Loty do Oslo (Torp), Loty Palanga

Ile trwa lot Palanga – Oslo (Torp)?

Czas lotu z Palanga do Oslo (Torp) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Palanga (PLQ) do Oslo (Torp) (TRF) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Palanga – Oslo (Torp) to:

0h:49m

Najczęściej loty Palanga – Oslo (Torp) zaczynają się na lotnisku w Palanga (PLQ) a kończą na lotnisku Oslo (Torp) (TRF).
Średnia cena za bilety lotnicze  Palanga – Oslo (Torp) to 1895.85 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 1895.86 zł.
 Czas lotu z  Palanga do Oslo (Torp)  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Palanga (PLQ)  do Oslo (Torp) (TRF
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 1h:19m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 49 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Palanga (PLQ) a kończy w Oslo (Torp) (TRF).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close