Written by 9:23 am Loty do Rzym (Fiumicino), Loty Rzeszów

Ile trwa lot Rzeszów – Rzym (Fiumicino)?

Czas lotu z Rzeszów do Rzym (Fiumicino) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Rzeszów (RZE) do Rzym (Fiumicino) (FCO) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Rzeszów – Rzym (Fiumicino) to:

1h:19m

Najczęściej loty Rzeszów – Rzym (Fiumicino) zaczynają się na lotnisku w Rzeszów (RZE) a kończą na lotnisku Rzym (Fiumicino) (FCO).
Średnia cena za bilety lotnicze  Rzeszów – Rzym (Fiumicino) to 1400.34 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 634.98 zł.
 Czas lotu z  Rzeszów do Rzym (Fiumicino)  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Rzeszów (RZE)  do Rzym (Fiumicino) (FCO
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 1h:49m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 1 godzinę 19 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Rzeszów (RZE) a kończy w Rzym (Fiumicino) (FCO).

 

(Visited 56 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close