Written by 9:25 am Loty do Taszkient, Loty Rzeszów

Ile trwa lot Rzeszów – Taszkient?

Czas lotu z Rzeszów do Taszkient to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Rzeszów (RZE) do Taszkient (TAS) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Rzeszów – Taszkient to:

4h:8m

Najczęściej loty Rzeszów – Taszkient zaczynają się na lotnisku w Rzeszów (RZE) a kończą na lotnisku Taszkient (TAS).
Średnia cena za bilety lotnicze  Rzeszów – Taszkient to 12888.18 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 5818.68 zł.
 Czas lotu z  Rzeszów do Taszkient  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Rzeszów (RZE)  do Taszkient (TAS
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 4h:38m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 4 godziny 8 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Rzeszów (RZE) a kończy w Taszkient (TAS).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close