Written by 9:13 am Loty do Mauritus, Loty Ryga

Ile trwa lot Ryga – Mauritus?

Czas lotu z Ryga do Mauritus to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Ryga (RIX) do Mauritus (MRU) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Ryga – Mauritus to:

10h:9m

Najczęściej loty Ryga – Mauritus zaczynają się na lotnisku w Ryga (RIX) a kończą na lotnisku Mauritus (MRU).
Średnia cena za bilety lotnicze  Ryga – Mauritus to 5900.11 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 4497.01 zł.
 Czas lotu z  Ryga do Mauritus  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Ryga (RIX)  do Mauritus (MRU
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 10h:39m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 10 godzin 9 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Ryga (RIX) a kończy w Mauritus (MRU).

 

(Visited 13 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close