Written by 9:12 am Loty do Buenos Aires (Ministro Pistarini), Loty Rabat

Ile trwa lot Rabat – Buenos Aires (Ministro Pistarini)?

Czas lotu z Rabat do Buenos Aires (Ministro Pistarini) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Rabat (RBA) do Buenos Aires (Ministro Pistarini) (EZE) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Rabat – Buenos Aires (Ministro Pistarini) to:

10h:22m

Najczęściej loty Rabat – Buenos Aires (Ministro Pistarini) zaczynają się na lotnisku w Rabat (RBA) a kończą na lotnisku Buenos Aires (Ministro Pistarini) (EZE).
Średnia cena za bilety lotnicze  Rabat – Buenos Aires (Ministro Pistarini) to 15584.51 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 6350.24 zł.
 Czas lotu z  Rabat do Buenos Aires (Ministro Pistarini)  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Rabat (RBA)  do Buenos Aires (Ministro Pistarini) (EZE
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 10h:52m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 10 godzin 22 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Rabat (RBA) a kończy w Buenos Aires (Ministro Pistarini) (EZE).

 

(Visited 37 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close