Written by 9:22 am Loty do Dubrownik, Loty Poznań

Ile trwa lot Poznań – Dubrownik?

Czas lotu z Poznań do Dubrownik to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Poznań (POZ) do Dubrownik (DBV) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Poznań – Dubrownik to:

1h:12m

Najczęściej loty Poznań – Dubrownik zaczynają się na lotnisku w Poznań (POZ) a kończą na lotnisku Dubrownik (DBV).
Średnia cena za bilety lotnicze  Poznań – Dubrownik to 3706.63 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 783.26 zł.
 Czas lotu z  Poznań do Dubrownik  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Poznań (POZ)  do Dubrownik (DBV
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 1h:42m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 1 godzinę 12 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Poznań (POZ) a kończy w Dubrownik (DBV).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close