Written by 9:11 am Loty do Santa Cruz De La Palma, Loty Paryż

Ile trwa lot Paryż – Santa Cruz De La Palma?

Czas lotu z Paryż do Santa Cruz De La Palma to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Paryż (PAR) do Santa Cruz De La Palma (SPC) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Paryż – Santa Cruz De La Palma to:

3h:7m

Najczęściej loty Paryż – Santa Cruz De La Palma zaczynają się na lotnisku w Paryż (PAR) a kończą na lotnisku Santa Cruz De La Palma (SPC).
Średnia cena za bilety lotnicze  Paryż – Santa Cruz De La Palma to 4524.12 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 1367.13 zł.
 Czas lotu z  Paryż do Santa Cruz De La Palma  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Paryż (PAR)  do Santa Cruz De La Palma (SPC
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 3h:37m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 3 godzin 7 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Paryż (PAR) a kończy w Santa Cruz De La Palma (SPC).

 

(Visited 9 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close