Written by 9:05 am Loty do Moskwa, Loty Krasnojarsk

Ile trwa lot Krasnojarsk – Moskwa?

Czas lotu z Krasnojarsk do Moskwa to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Krasnojarsk (KJA) do Moskwa (MOW) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Krasnojarsk – Moskwa to:

3h:43m

Najczęściej loty Krasnojarsk – Moskwa zaczynają się na lotnisku w Krasnojarsk (KJA) a kończą na lotnisku Moskwa (MOW).
Średnia cena za bilety lotnicze  Krasnojarsk – Moskwa to 1660.76 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 1460 zł.
 Czas lotu z  Krasnojarsk do Moskwa  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Krasnojarsk (KJA)  do Moskwa (MOW
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 4h:13m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 3 godzin 43 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Krasnojarsk (KJA) a kończy w Moskwa (MOW).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close