Written by 9:10 am Loty do Kair, Loty Nairobi

Ile trwa lot Nairobi – Kair?

Czas lotu z Nairobi do Kair to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Nairobi (NBO) do Kair (CAI) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Nairobi – Kair to:

3h:55m

Najczęściej loty Nairobi – Kair zaczynają się na lotnisku w Nairobi (NBO) a kończą na lotnisku Kair (CAI).
Średnia cena za bilety lotnicze  Nairobi – Kair to 1828.66 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 1565.1 zł.
 Czas lotu z  Nairobi do Kair  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Nairobi (NBO)  do Kair (CAI
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 4h:25m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 3 godzin 55 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Nairobi (NBO) a kończy w Kair (CAI).

 

(Visited 75 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close