Written by 9:10 am Loty do Erewan, Loty Nairobi

Ile trwa lot Nairobi – Erewan?

Czas lotu z Nairobi do Erewan to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Nairobi (NBO) do Erewan (EVN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Nairobi – Erewan to:

8h:13m

Najczęściej loty Nairobi – Erewan zaczynają się na lotnisku w Nairobi (NBO) a kończą na lotnisku Erewan (EVN).
Średnia cena za bilety lotnicze  Nairobi – Erewan to 8106.06 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 3692.28 zł.
 Czas lotu z  Nairobi do Erewan  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Nairobi (NBO)  do Erewan (EVN
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 8h:43m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 8 godzin 13 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Nairobi (NBO) a kończy w Erewan (EVN).

 

(Visited 25 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close