Written by 9:10 am Loty do Szanghaj, Loty Mińsk

Ile trwa lot Mińsk – Szanghaj?

Czas lotu z Mińsk do Szanghaj to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Mińsk (MSQ) do Szanghaj (SHA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Mińsk – Szanghaj to:

8h:18m

Najczęściej loty Mińsk – Szanghaj zaczynają się na lotnisku w Mińsk (MSQ) a kończą na lotnisku Szanghaj (SHA).
Średnia cena za bilety lotnicze  Mińsk – Szanghaj to 4760.86 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 3278.38 zł.
 Czas lotu z  Mińsk do Szanghaj  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Mińsk (MSQ)  do Szanghaj (SHA
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 8h:48m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 8 godzin 18 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Mińsk (MSQ) a kończy w Szanghaj (SHA).

 

(Visited 26 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close