Written by 9:09 am Loty do Hawana, Loty Manchester

Ile trwa lot Manchester – Hawana?

Czas lotu z Manchester do Hawana to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Manchester (MAN) do Hawana (HAV) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Manchester – Hawana to:

8h:6m

Najczęściej loty Manchester – Hawana zaczynają się na lotnisku w Manchester (MAN) a kończą na lotnisku Hawana (HAV).
Średnia cena za bilety lotnicze  Manchester – Hawana to 3527.45 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 3399.54 zł.
 Czas lotu z  Manchester do Hawana  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Manchester (MAN)  do Hawana (HAV
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 8h:36m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 8 godzin 6 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Manchester (MAN) a kończy w Hawana (HAV).

 

(Visited 57 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close