Written by 9:09 am Loty do Kraków, Loty Manchester

Ile trwa lot Manchester – Kraków?

Czas lotu z Manchester do Kraków to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Manchester (MAN) do Kraków (KRK) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Manchester – Kraków to:

1h:44m

Najczęściej loty Manchester – Kraków zaczynają się na lotnisku w Manchester (MAN) a kończą na lotnisku Kraków (KRK).
Średnia cena za bilety lotnicze  Manchester – Kraków to 1708.35 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 1052.78 zł.
 Czas lotu z  Manchester do Kraków  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Manchester (MAN)  do Kraków (KRK
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 2h:14m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 1 godzinę 44 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Manchester (MAN) a kończy w Kraków (KRK).

 

(Visited 22 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close