Written by 9:00 am Loty Antalya, Loty do Hawana

Ile trwa lot Antalya – Hawana?

Czas lotu z Antalya do Hawana to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Antalya (AYT) do Hawana (HAV) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Antalya – Hawana to:

11h:27m

Najczęściej loty Antalya – Hawana zaczynają się na lotnisku w Antalya (AYT) a kończą na lotnisku Hawana (HAV).
Średnia cena za bilety lotnicze  Antalya – Hawana to 12170.79 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 6215.58 zł.
 Czas lotu z  Antalya do Hawana  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Antalya (AYT)  do Hawana (HAV
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 11h:57m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 11 godzinę 27 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Antalya (AYT) a kończy w Hawana (HAV).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close