Written by 9:08 am Loty do La Coruna, Loty Londyn

Ile trwa lot Londyn – La Coruna?

Czas lotu z Londyn do La Coruna to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do La Coruna (LCG) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Londyn – La Coruna to:

1h:13m

Najczęściej loty Londyn – La Coruna zaczynają się na lotnisku w Londyn (LON) a kończą na lotnisku La Coruna (LCG).
Średnia cena za bilety lotnicze  Londyn – La Coruna to 1099.51 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 942.39 zł.
 Czas lotu z  Londyn do La Coruna  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Londyn (LON)  do La Coruna (LCG
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 1h:43m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 1 godzinę 13 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Londyn (LON) a kończy w La Coruna (LCG).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close