Written by 9:05 am Loty do Waszyngton (Dulles), Loty Kraków

Ile trwa lot Kraków – Waszyngton (Dulles)?

Czas lotu z Kraków do Waszyngton (Dulles) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kraków (KRK) do Waszyngton (Dulles) (IAD) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Kraków – Waszyngton (Dulles) to:

8h:36m

Najczęściej loty Kraków – Waszyngton (Dulles) zaczynają się na lotnisku w Kraków (KRK) a kończą na lotnisku Waszyngton (Dulles) (IAD).
Średnia cena za bilety lotnicze  Kraków – Waszyngton (Dulles) to 3537.52 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 2728.61 zł.
 Czas lotu z  Kraków do Waszyngton (Dulles)  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Kraków (KRK)  do Waszyngton (Dulles) (IAD
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 9h:6m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 8 godzin 36 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Kraków (KRK) a kończy w Waszyngton (Dulles) (IAD).

 

(Visited 104 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close