Written by 9:15 am Loty do Chiang Mai, Loty Ko Samui

Ile trwa lot Ko Samui – Chiang Mai?

Czas lotu z Ko Samui do Chiang Mai to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Ko Samui (USM) do Chiang Mai (CNX) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Ko Samui – Chiang Mai to:

1h:9m

Najczęściej loty Ko Samui – Chiang Mai zaczynają się na lotnisku w Ko Samui (USM) a kończą na lotnisku Chiang Mai (CNX).
Średnia cena za bilety lotnicze  Ko Samui – Chiang Mai to 1915.19 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 1915.2 zł.
 Czas lotu z  Ko Samui do Chiang Mai  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Ko Samui (USM)  do Chiang Mai (CNX
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 1h:39m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 1 godzinę 9 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Ko Samui (USM) a kończy w Chiang Mai (CNX).

 

(Visited 25 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close