Written by 9:06 am Loty do Paryż (Beauvais), Loty Katowice

Ile trwa lot Katowice – Paryż (Beauvais)?

Czas lotu z Katowice do Paryż (Beauvais) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Paryż (Beauvais) (BVA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Katowice – Paryż (Beauvais) to:

1h:21m

Najczęściej loty Katowice – Paryż (Beauvais) zaczynają się na lotnisku w Katowice (KTW) a kończą na lotnisku Paryż (Beauvais) (BVA).
Średnia cena za bilety lotnicze  Katowice – Paryż (Beauvais) to 826.88 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 258 zł.
 Czas lotu z  Katowice do Paryż (Beauvais)  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Katowice (KTW)  do Paryż (Beauvais) (BVA
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 1h:51m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 1 godzinę 21 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Katowice (KTW) a kończy w Paryż (Beauvais) (BVA).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close