Written by 9:05 am Loty do Paryż, Loty Kaitaia

Ile trwa lot Kaitaia – Paryż?

Czas lotu z Kaitaia do Paryż to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kaitaia (KAT) do Paryż (PAR) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Kaitaia – Paryż to:

20h:19m

Najczęściej loty Kaitaia – Paryż zaczynają się na lotnisku w Kaitaia (KAT) a kończą na lotnisku Paryż (PAR).
Średnia cena za bilety lotnicze  Kaitaia – Paryż to 8926.03 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 8926.03 zł.
 Czas lotu z  Kaitaia do Paryż  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Kaitaia (KAT)  do Paryż (PAR
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 20h:49m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 20 godzin 19 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Kaitaia (KAT) a kończy w Paryż (PAR).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close