Written by 9:04 am Loty do Wilno, Loty Hamburg

Ile trwa lot Hamburg – Wilno?

Czas lotu z Hamburg do Wilno to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Hamburg (HAM) do Wilno (VNO) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Hamburg – Wilno to:

1h:6m

Najczęściej loty Hamburg – Wilno zaczynają się na lotnisku w Hamburg (HAM) a kończą na lotnisku Wilno (VNO).
Średnia cena za bilety lotnicze  Hamburg – Wilno to 1008.31 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 878.81 zł.
 Czas lotu z  Hamburg do Wilno  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Hamburg (HAM)  do Wilno (VNO
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 1h:36m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 1 godzinę 6 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Hamburg (HAM) a kończy w Wilno (VNO).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close