Written by 9:19 am Loty do Kraków, Loty Regina

Ile trwa lot Regina – Kraków?

Czas lotu z Regina do Kraków to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Regina (YQR) do Kraków (KRK) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Regina – Kraków to:

8h:30m

Najczęściej loty Regina – Kraków zaczynają się na lotnisku w Regina (YQR) a kończą na lotnisku Kraków (KRK).
Średnia cena za bilety lotnicze  Regina – Kraków to 22291.47 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 21146.6 zł.
 Czas lotu z  Regina do Kraków  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Regina (YQR)  do Kraków (KRK
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 9h:0m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 8 godzin 30 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Regina (YQR) a kończy w Kraków (KRK).

 

(Visited 1 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close