Written by 9:02 am Loty do Colombo, Loty Dusseldorf

Ile trwa lot Dusseldorf – Colombo?

Czas lotu z Dusseldorf do Colombo to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Dusseldorf (DUS) do Colombo (CMB) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Dusseldorf – Colombo to:

9h:7m

Najczęściej loty Dusseldorf – Colombo zaczynają się na lotnisku w Dusseldorf (DUS) a kończą na lotnisku Colombo (CMB).
Średnia cena za bilety lotnicze  Dusseldorf – Colombo to 3078.42 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 2813.54 zł.
 Czas lotu z  Dusseldorf do Colombo  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Dusseldorf (DUS)  do Colombo (CMB
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 9h:37m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 9 godzin 7 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Dusseldorf (DUS) a kończy w Colombo (CMB).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close