Written by 9:02 am Loty do Fuerteventura, Loty Dusseldorf

Ile trwa lot Dusseldorf – Fuerteventura?

Czas lotu z Dusseldorf do Fuerteventura to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Dusseldorf (DUS) do Fuerteventura (FUE) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Dusseldorf – Fuerteventura to:

3h:25m

Najczęściej loty Dusseldorf – Fuerteventura zaczynają się na lotnisku w Dusseldorf (DUS) a kończą na lotnisku Fuerteventura (FUE).
Średnia cena za bilety lotnicze  Dusseldorf – Fuerteventura to 9190.78 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 5723.36 zł.
 Czas lotu z  Dusseldorf do Fuerteventura  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Dusseldorf (DUS)  do Fuerteventura (FUE
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 3h:55m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 3 godzin 25 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Dusseldorf (DUS) a kończy w Fuerteventura (FUE).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close