Written by 9:02 am Loty do Palanga, Loty Dublin

Ile trwa lot Dublin – Palanga?

Czas lotu z Dublin do Palanga to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Dublin (DUB) do Palanga (PLQ) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Dublin – Palanga to:

1h:57m

Najczęściej loty Dublin – Palanga zaczynają się na lotnisku w Dublin (DUB) a kończą na lotnisku Palanga (PLQ).
Średnia cena za bilety lotnicze  Dublin – Palanga to 6166.72 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 1405.37 zł.
 Czas lotu z  Dublin do Palanga  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Dublin (DUB)  do Palanga (PLQ
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 2h:27m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 1 godzinę 57 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Dublin (DUB) a kończy w Palanga (PLQ).

 

(Visited 12 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close