Written by 9:02 am Loty do Kowno, Loty Dublin

Ile trwa lot Dublin – Kowno?

Czas lotu z Dublin do Kowno to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Dublin (DUB) do Kowno (KUN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Dublin – Kowno to:

2h:10m

Najczęściej loty Dublin – Kowno zaczynają się na lotnisku w Dublin (DUB) a kończą na lotnisku Kowno (KUN).
Średnia cena za bilety lotnicze  Dublin – Kowno to 4108.81 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 2893.72 zł.
 Czas lotu z  Dublin do Kowno  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Dublin (DUB)  do Kowno (KUN
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 2h:40m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 2 godziny 10 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Dublin (DUB) a kończy w Kowno (KUN).

 

(Visited 29 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close