Written by 9:03 am Loty do Kowno, Loty Harstad-narvik

Ile trwa lot Harstad-narvik – Kowno?

Czas lotu z Harstad-narvik do Kowno to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Harstad-narvik (EVE) do Kowno (KUN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Harstad-narvik – Kowno to:

1h:43m

Najczęściej loty Harstad-narvik – Kowno zaczynają się na lotnisku w Harstad-narvik (EVE) a kończą na lotnisku Kowno (KUN).
Średnia cena za bilety lotnicze  Harstad-narvik – Kowno to 1877.31 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 1877.31 zł.
 Czas lotu z  Harstad-narvik do Kowno  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Harstad-narvik (EVE)  do Kowno (KUN
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 2h:13m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 1 godzinę 43 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Harstad-narvik (EVE) a kończy w Kowno (KUN).

 

(Visited 28 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close