Written by 9:02 am Loty do Wrocław, Loty Dortmund

Ile trwa lot Dortmund – Wrocław?

Czas lotu z Dortmund do Wrocław to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Dortmund (DTM) do Wrocław (WRO) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Dortmund – Wrocław to:

0h:44m

Najczęściej loty Dortmund – Wrocław zaczynają się na lotnisku w Dortmund (DTM) a kończą na lotnisku Wrocław (WRO).
Średnia cena za bilety lotnicze  Dortmund – Wrocław to 2294.15 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 202.86 zł.
 Czas lotu z  Dortmund do Wrocław  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Dortmund (DTM)  do Wrocław (WRO
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 1h:14m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 44 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Dortmund (DTM) a kończy w Wrocław (WRO).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close