Written by 9:23 am Loty Cork, Loty do Gdańsk

Ile trwa lot Cork – Gdańsk?

Czas lotu z Cork do Gdańsk to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Cork (ORK) do Gdańsk (GDN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Cork – Gdańsk to:

2h:12m

Najczęściej loty Cork – Gdańsk zaczynają się na lotnisku w Cork (ORK) a kończą na lotnisku Gdańsk (GDN).
Średnia cena za bilety lotnicze  Cork – Gdańsk to 4830.40 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 836.59 zł.
 Czas lotu z  Cork do Gdańsk  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Cork (ORK)  do Gdańsk (GDN
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 2h:42m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 2 godziny 12 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Cork (ORK) a kończy w Gdańsk (GDN).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close