Written by 9:01 am Loty do Gdańsk, Loty Kolonia

Ile trwa lot Kolonia – Gdańsk?

Czas lotu z Kolonia do Gdańsk to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kolonia (CGN) do Gdańsk (GDN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Kolonia – Gdańsk to:

0h:58m

Najczęściej loty Kolonia – Gdańsk zaczynają się na lotnisku w Kolonia (CGN) a kończą na lotnisku Gdańsk (GDN).
Średnia cena za bilety lotnicze  Kolonia – Gdańsk to 1083.87 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 765.52 zł.
 Czas lotu z  Kolonia do Gdańsk  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Kolonia (CGN)  do Gdańsk (GDN
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 1h:28m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 58 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Kolonia (CGN) a kończy w Gdańsk (GDN).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close