Written by 9:07 am Loty do Gdańsk, Loty Leeds

Ile trwa lot Leeds – Gdańsk?

Czas lotu z Leeds do Gdańsk to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Leeds (LBA) do Gdańsk (GDN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Leeds – Gdańsk to:

1h:27m

Najczęściej loty Leeds – Gdańsk zaczynają się na lotnisku w Leeds (LBA) a kończą na lotnisku Gdańsk (GDN).
Średnia cena za bilety lotnicze  Leeds – Gdańsk to 2718.96 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 1267.96 zł.
 Czas lotu z  Leeds do Gdańsk  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Leeds (LBA)  do Gdańsk (GDN
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 1h:57m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 1 godzinę 27 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Leeds (LBA) a kończy w Gdańsk (GDN).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close