Written by 9:01 am Loty Cluj Napoca, Loty do Wilno

Ile trwa lot Cluj Napoca – Wilno?

Czas lotu z Cluj Napoca do Wilno to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Cluj Napoca (CLJ) do Wilno (VNO) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Cluj Napoca – Wilno to:

0h:59m

Najczęściej loty Cluj Napoca – Wilno zaczynają się na lotnisku w Cluj Napoca (CLJ) a kończą na lotnisku Wilno (VNO).
Średnia cena za bilety lotnicze  Cluj Napoca – Wilno to 3037.95 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 2359.99 zł.
 Czas lotu z  Cluj Napoca do Wilno  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Cluj Napoca (CLJ)  do Wilno (VNO
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 1h:29m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 59 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Cluj Napoca (CLJ) a kończy w Wilno (VNO).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close