Written by 9:01 am Loty Cluj Napoca, Loty do Oulu

Ile trwa lot Cluj Napoca – Oulu?

Czas lotu z Cluj Napoca do Oulu to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Cluj Napoca (CLJ) do Oulu (OUL) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Cluj Napoca – Oulu to:

2h:15m

Najczęściej loty Cluj Napoca – Oulu zaczynają się na lotnisku w Cluj Napoca (CLJ) a kończą na lotnisku Oulu (OUL).
Średnia cena za bilety lotnicze  Cluj Napoca – Oulu to 4645.75 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 4645.75 zł.
 Czas lotu z  Cluj Napoca do Oulu  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Cluj Napoca (CLJ)  do Oulu (OUL
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 2h:45m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 2 godziny 15 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Cluj Napoca (CLJ) a kończy w Oulu (OUL).

 

(Visited 27 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close