Written by 9:21 am Loty Bruksela, Loty do Warszawa (Modlin)

Ile trwa lot Bruksela – Warszawa (Modlin)?

Czas lotu z Bruksela do Warszawa (Modlin) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Bruksela (BRU) do Warszawa (Modlin) (WMI) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Bruksela – Warszawa (Modlin) to:

1h:17m

Najczęściej loty Bruksela – Warszawa (Modlin) zaczynają się na lotnisku w Bruksela (BRU) a kończą na lotnisku Warszawa (Modlin) (WMI).
Średnia cena za bilety lotnicze  Bruksela – Warszawa (Modlin) to 516.06 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 90.11 zł.
 Czas lotu z  Bruksela do Warszawa (Modlin)  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Bruksela (BRU)  do Warszawa (Modlin) (WMI
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 1h:47m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 1 godzinę 17 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Bruksela (BRU) a kończy w Warszawa (Modlin) (WMI).

 

(Visited 227 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close