Written by 9:21 am Loty Berlin, Loty do Londyn (Stansted)

Ile trwa lot Berlin – Londyn (Stansted)?

Czas lotu z Berlin do Londyn (Stansted) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Berlin (BER) do Londyn (Stansted) (STN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Berlin – Londyn (Stansted) to:

1h:1m

Najczęściej loty Berlin – Londyn (Stansted) zaczynają się na lotnisku w Berlin (BER) a kończą na lotnisku Londyn (Stansted) (STN).
Średnia cena za bilety lotnicze  Berlin – Londyn (Stansted) to 891.51 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 266 zł.
 Czas lotu z  Berlin do Londyn (Stansted)  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Berlin (BER)  do Londyn (Stansted) (STN
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 1h:31m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 1 godzinę 1 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Berlin (BER) a kończy w Londyn (Stansted) (STN).

 

(Visited 100 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close