Written by 9:00 am Loty Bergen, Loty do Wilno

Ile trwa lot Bergen – Wilno?

Czas lotu z Bergen do Wilno to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Bergen (BGO) do Wilno (VNO) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Bergen – Wilno to:

1h:29m

Najczęściej loty Bergen – Wilno zaczynają się na lotnisku w Bergen (BGO) a kończą na lotnisku Wilno (VNO).
Średnia cena za bilety lotnicze  Bergen – Wilno to 1012.89 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 881.88 zł.
 Czas lotu z  Bergen do Wilno  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Bergen (BGO)  do Wilno (VNO
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 1h:59m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 1 godzinę 29 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Bergen (BGO) a kończy w Wilno (VNO).

 

(Visited 5 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close