Written by 9:01 am Loty do Oslo, Loty Kopenhaga

Ile trwa lot Kopenhaga – Oslo?

Czas lotu z Kopenhaga do Oslo to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kopenhaga (CPH) do Oslo (OSL) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Kopenhaga – Oslo to:

0h:32m

Najczęściej loty Kopenhaga – Oslo zaczynają się na lotnisku w Kopenhaga (CPH) a kończą na lotnisku Oslo (OSL).
Średnia cena za bilety lotnicze  Kopenhaga – Oslo to 987.46 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 749.43 zł.
 Czas lotu z  Kopenhaga do Oslo  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Kopenhaga (CPH)  do Oslo (OSL
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 1h:2m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 32 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Kopenhaga (CPH) a kończy w Oslo (OSL).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close