Written by 9:00 am Loty Barcelona, Loty do Ponta Delgada

Ile trwa lot Barcelona – Ponta Delgada?

Czas lotu z Barcelona do Ponta Delgada to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Barcelona (BCN) do Ponta Delgada (PDL) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Barcelona – Ponta Delgada to:

2h:40m

Najczęściej loty Barcelona – Ponta Delgada zaczynają się na lotnisku w Barcelona (BCN) a kończą na lotnisku Ponta Delgada (PDL).
Średnia cena za bilety lotnicze  Barcelona – Ponta Delgada to 1477.30 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 1417.24 zł.
 Czas lotu z  Barcelona do Ponta Delgada  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Barcelona (BCN)  do Ponta Delgada (PDL
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 3h:10m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 2 godziny 40 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Barcelona (BCN) a kończy w Ponta Delgada (PDL).

 

(Visited 21 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close