Written by 9:00 am Loty Ateny, Loty do Praga

Ile trwa lot Ateny – Praga?

Czas lotu z Ateny do Praga to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Ateny (ATH) do Praga (PRG) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Ateny – Praga to:

1h:42m

Najczęściej loty Ateny – Praga zaczynają się na lotnisku w Ateny (ATH) a kończą na lotnisku Praga (PRG).
Średnia cena za bilety lotnicze  Ateny – Praga to 1418.87 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 698.38 zł.
 Czas lotu z  Ateny do Praga  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Ateny (ATH)  do Praga (PRG
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 2h:12m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 1 godzinę 42 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Ateny (ATH) a kończy w Praga (PRG).

 

(Visited 1 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close