Written by 9:19 am Loty do Moskwa (Domodedovo), Loty Wrocław

Ile trwa lot Wrocław – Moskwa (Domodedovo)?

Czas lotu z Wrocław do Moskwa (Domodedovo) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Wrocław (WRO) do Moskwa (Domodedovo) (DME) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Wrocław – Moskwa (Domodedovo) to:

1h:37m

Najczęściej loty Wrocław – Moskwa (Domodedovo) zaczynają się na lotnisku w Wrocław (WRO) a kończą na lotnisku Moskwa (Domodedovo) (DME).
Średnia cena za bilety lotnicze  Wrocław – Moskwa (Domodedovo) to 1276.89 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 808.5 zł.
 Czas lotu z  Wrocław do Moskwa (Domodedovo)  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Wrocław (WRO)  do Moskwa (Domodedovo) (DME
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 2h:7m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 1 godzinę 37 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Wrocław (WRO) a kończy w Moskwa (Domodedovo) (DME).

 

(Visited 12 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close