Written by 9:19 am Loty do Glasgow, Loty Wrocław

Ile trwa lot Wrocław – Glasgow?

Czas lotu z Wrocław do Glasgow to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Wrocław (WRO) do Glasgow (GLA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Wrocław – Glasgow to:

1h:39m

Najczęściej loty Wrocław – Glasgow zaczynają się na lotnisku w Wrocław (WRO) a kończą na lotnisku Glasgow (GLA).
Średnia cena za bilety lotnicze  Wrocław – Glasgow to 3753.67 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 228 zł.
 Czas lotu z  Wrocław do Glasgow  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Wrocław (WRO)  do Glasgow (GLA
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 2h:9m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 1 godzinę 39 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Wrocław (WRO) a kończy w Glasgow (GLA).

 

(Visited 152 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close