Written by 8:44 am Loty do Casablanca (Mohamed V), Loty Warszawa

Ile trwa lot Warszawa – Casablanca (Mohamed V)?

Czas lotu z Warszawa do Casablanca (Mohamed V) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Warszawa (WAW) do Casablanca (Mohamed V) (CMN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Warszawa – Casablanca (Mohamed V) to:

4h:29m

Najczęściej loty Warszawa – Casablanca (Mohamed V) zaczynają się na lotnisku w Warszawa (WAW) a kończą na lotnisku Casablanca (Mohamed V) (CMN).
Średnia cena za bilety lotnicze  Warszawa – Casablanca (Mohamed V) to 1999.66 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 1065.92 zł.
 Czas lotu z  Warszawa do Casablanca (Mohamed V)  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Warszawa (WAW)  do Casablanca (Mohamed V) (CMN
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 4h:59m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 4 godziny 29 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Warszawa (WAW) a kończy w Casablanca (Mohamed V) (CMN).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close