Written by 9:18 am Loty do Mediolan, Loty Villahermosa

Ile trwa lot Villahermosa – Mediolan?

Czas lotu z Villahermosa do Mediolan to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Villahermosa (VSA) do Mediolan (MIL) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Villahermosa – Mediolan to:

10h:32m

Najczęściej loty Villahermosa – Mediolan zaczynają się na lotnisku w Villahermosa (VSA) a kończą na lotnisku Mediolan (MIL).
Średnia cena za bilety lotnicze  Villahermosa – Mediolan to 4788.83 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 4594.37 zł.
 Czas lotu z  Villahermosa do Mediolan  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Villahermosa (VSA)  do Mediolan (MIL
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 11h:2m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 10 godzin 32 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Villahermosa (VSA) a kończy w Mediolan (MIL).

 

(Visited 13 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close