Written by 9:14 am Loty do Bangkok, Loty Tallin

Ile trwa lot Tallin – Bangkok?

Czas lotu z Tallin do Bangkok to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Tallin (TLL) do Bangkok (BKK) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Tallin – Bangkok to:

8h:45m

Najczęściej loty Tallin – Bangkok zaczynają się na lotnisku w Tallin (TLL) a kończą na lotnisku Bangkok (BKK).
Średnia cena za bilety lotnicze  Tallin – Bangkok to 3598.12 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 3339.84 zł.
 Czas lotu z  Tallin do Bangkok  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Tallin (TLL)  do Bangkok (BKK
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 9h:15m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 8 godzin 45 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Tallin (TLL) a kończy w Bangkok (BKK).

 

(Visited 13 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close