Written by 9:14 am Loty do Hanoi, Loty Taipei

Ile trwa lot Taipei – Hanoi?

Czas lotu z Taipei do Hanoi to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Taipei (TPE) do Hanoi (HAN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Taipei – Hanoi to:

1h:51m

Najczęściej loty Taipei – Hanoi zaczynają się na lotnisku w Taipei (TPE) a kończą na lotnisku Hanoi (HAN).
Średnia cena za bilety lotnicze  Taipei – Hanoi to 1825.34 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 1524 zł.
 Czas lotu z  Taipei do Hanoi  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Taipei (TPE)  do Hanoi (HAN
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 2h:21m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 1 godzinę 51 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Taipei (TPE) a kończy w Hanoi (HAN).

 

(Visited 1 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close