Written by 9:14 am Loty do Mediolan (Malpensa), Loty Sztokholm

Ile trwa lot Sztokholm – Mediolan (Malpensa)?

Czas lotu z Sztokholm do Mediolan (Malpensa) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Sztokholm (STO) do Mediolan (Malpensa) (MXP) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Sztokholm – Mediolan (Malpensa) to:

1h:49m

Najczęściej loty Sztokholm – Mediolan (Malpensa) zaczynają się na lotnisku w Sztokholm (STO) a kończą na lotnisku Mediolan (Malpensa) (MXP).
Średnia cena za bilety lotnicze  Sztokholm – Mediolan (Malpensa) to 1114.28 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 921.83 zł.
 Czas lotu z  Sztokholm do Mediolan (Malpensa)  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Sztokholm (STO)  do Mediolan (Malpensa) (MXP
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 2h:19m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 1 godzinę 49 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Sztokholm (STO) a kończy w Mediolan (Malpensa) (MXP).

 

(Visited 21 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close