Written by 9:14 am Loty do Manchester, Loty Stavanger

Ile trwa lot Stavanger – Manchester?

Czas lotu z Stavanger do Manchester to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Stavanger (SVG) do Manchester (MAN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Stavanger – Manchester to:

0h:52m

Najczęściej loty Stavanger – Manchester zaczynają się na lotnisku w Stavanger (SVG) a kończą na lotnisku Manchester (MAN).
Średnia cena za bilety lotnicze  Stavanger – Manchester to 1174.30 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 1080.86 zł.
 Czas lotu z  Stavanger do Manchester  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Stavanger (SVG)  do Manchester (MAN
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 1h:22m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 52 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Stavanger (SVG) a kończy w Manchester (MAN).

 

(Visited 11 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close