Written by 9:07 am Loty do Murmańsk, Loty St Petersburg

Ile trwa lot St Petersburg – Murmańsk?

Czas lotu z St Petersburg do Murmańsk to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie St Petersburg (LED) do Murmańsk (MMK) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu St Petersburg – Murmańsk to:

1h:7m

Najczęściej loty St Petersburg – Murmańsk zaczynają się na lotnisku w St Petersburg (LED) a kończą na lotnisku Murmańsk (MMK).
Średnia cena za bilety lotnicze  St Petersburg – Murmańsk to 1473.82 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 1217.68 zł.
 Czas lotu z  St Petersburg do Murmańsk  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  St Petersburg (LED)  do Murmańsk (MMK
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 1h:37m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 1 godzinę 7 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się St Petersburg (LED) a kończy w Murmańsk (MMK).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close