Written by 9:07 am Loty do Londyn (Heathrow), Loty St Petersburg

Ile trwa lot St Petersburg – Londyn (Heathrow)?

Czas lotu z St Petersburg do Londyn (Heathrow) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie St Petersburg (LED) do Londyn (Heathrow) (LHR) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu St Petersburg – Londyn (Heathrow) to:

2h:21m

Najczęściej loty St Petersburg – Londyn (Heathrow) zaczynają się na lotnisku w St Petersburg (LED) a kończą na lotnisku Londyn (Heathrow) (LHR).
Średnia cena za bilety lotnicze  St Petersburg – Londyn (Heathrow) to 1172.92 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 1119.64 zł.
 Czas lotu z  St Petersburg do Londyn (Heathrow)  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  St Petersburg (LED)  do Londyn (Heathrow) (LHR
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 2h:51m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 2 godziny 21 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się St Petersburg (LED) a kończy w Londyn (Heathrow) (LHR).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close